Najlepsze tablety 2015

Kupno nowego tabletu może stanowić nie lada wyzwanie, przede wszystkim z powodu faktu, iż na naszym rynku pojawia się każdego roku, bardzo wiele urządzeń tego rodzaju. Nic wiec trudnego, że odnalezienie się w gąszczu tylu ofert, może być nieco kłopotliwe. Dlatego też, specjalnie dla osób przymierzających się do zakupu jednego z tegorocznych modeli, przygotowaliśmy zestawienie kilku, naszym zdaniem najlepszych modeli.
Tablet Lenovo IdeaTab A3500
Tablet Idea Tab A3500 to nowe urządzenie popularnej marki Lenovo. Pomimo swoich niewielkich rozmiarów, jego ekran to zaledwie 7 cali, w pełni zasłużył on na miano urządzenia wielofunkcyjnego. Pod obudową znajdziemy aż czterordzeniowy procesor, umożliwiający mu w pełni płynne działanie bez zacinania się. Pamięci wewnętrznej o wartości 16GB również mogą pozazdrościć temu urządzeniu, znacznie droższe i lepsze modele. Pomimo iż, systemem operacyjnym tabletu jest Android, jego działanie sprawia, że z powodzeniem można nazwać go urządzeniem wielofunkcyjnym i multimedialnym.
Tablet Samsung Galaxy Tab 4 7.0 T235
Tablety z serii Samsung Galaxy od kilku lat cieszą się ogromną popularnością nie tylko na naszym rynku, ale także na rynku światowym. Model ten charakteryzuje, ogromna funkcjonalność umożliwiająca między innymi rozrywkę na naprawdę wysokim poziomie. Wbudowany system operacyjny Android KitKat to okazja to wypróbowania zupełnie nowego, pod względem technologicznym, interfejsu. Model ten, posiada także możliwość łączenia się za równo z siecią LTE jak i WiFi.
Lenowo Idea Tab A760
Ten model tabletu z pewnością przypadnie do gustu wszystkim tym, którzy cenią sobie nieco większe urządzenia tego typu. Przekątna o długości 10 cali, wyróżnia go z pośród wielu innych modeli, z których większość z nich nie przekracza 7 cali. Czterordzeniowy procesor, który posiada obecnie coraz więcej modeli, także w przypadku tego modelu, daje nam możliwość znacznie płynniejszej pracy. Pamięć wbudowana, to ponad 16 GB co sprawia, że pomieści on naprawdę spore ilości informacji różnego rodzaju oraz plików multimedialnych wszelkiego rodzaju.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *