Akcesoria dla graczy A4tech


 

Akcesoria dla graczy pozwalają na czerpanie większej przyjemności z rozgrywki. Świadczą o tym wyniki sprzedaży firmy A4tech, która od lat wspiera graczy doskonałymi myszkami, klawiaturami, słuchawkami, kierownicami czy gotowymi zestawami akcesoriów.

Akcesoria dla graczy A4tech

Jeśli grać, to z przyjemnością!

Jednym z bestsellerów firmy jest mysz A4 Tech X-748k. Kosztuje ona poniżej stu złotych, ale dzięki swoim właściwościom może się równać z najdroższymi modelami firmy Logitech czy Sony. Na czym polega fenomen tej myszy? Została ona stworzona z bardzo lekkich materiałów i dobrze trzyma się w dłoni. Nie potrzebuje podkładki aby kursor poruszał się w jednostajnym tempie. Dzięki temu gracze mogą sterować swoimi bohaterami na większej, aniżeli podkładka powierzchni. W przypadku gier takich jak Grand Theft Auto czy Call of Duty ma to spore znaczenie. Ze statystyk wynika, że aż 15% graczy w Counter Strike 1.6 korzysta z mysz A4Tech.

Akcesoria dla graczy A4tech znajdziesz w tym sklepie

Gra powinna zajmować czas, ale w dobrym tego słowa znaczeniu. Gra powinna cieszyć, dlatego podczas rozgrywki ważne jest dobranie odpowiednich urządzeń. Firma A4Tech oferuje bardzo ciekawe akcesoria, dlatego warto ich obserwować i od czasu do czasu sprawdzić ich nowy asortyment.