Smartfon dla studenta


W XXI praktycznie każdy student nie może obyć się bez smartfona. Zwłaszcza taki, który jest bardzo szybki w funkcjonalności, wytrzymałą baterią, a najlepiej z darmowym Internetem.

Po pierwsze: internet

Co jest za darmo, tam na pewno może pojawić się student. Aero2 jest właśnie totalnie darmowy, opłata jest jednorazowa i dostęp do Internetu z ograniczeniem transferu do 512KB/s. Jeszcze bardziej niezastąpiona jest Wi-Fi, który przeważnie jest dostępny w wyższych uczelniach.

Wymagania i przydatne funkcje

Dwa gniazda w telefonie, daję możliwość przełączenia się w inną sieć. Jednak zastosowanie dwóch kart SIM, pomału po prostu się kończy. Dla każdego studenta najważniejsze jest, aby moc obliczeniowa procesora, pamięć RAM, pojemność dysku, wytrzymałość baterii, była jak największa.

Smartfon dla studenta

Odporność na upadki wliczona w cenę?

Wielu studentów lubi się wyszaleć, więc dobrze jest mieć stabilny smartfon, by po pierwszym upadku nie uległ zniszczeniu. Za niecałe 500 złotych znajdziemy na rynku Polskim telefon z czterordzeniowym procesorem, co w zupełności wystarczy dla studenta.

Chcesz kupić smartfona – zobacz ofertę na https://techsat24.pl

Co z baterią?

Dobrze mieć baterię o dużej pojemności, jaką jest 3000 mAh. Prowadząc długie konwersację, korzystając z wymagających aplikacji, grania na gierkach, obciąża strasznie telefon. Jak będziemy posiadać pojemność baterii poniżej 1000 mAh, możemy codziennie ładować smartfona po 3 razy.

Robienie zdjęć notatkom musi wymagać dobrego aparatu, więc pięć pikseli oraz lampę flaszową LED jest wskazane. Co byśmy nie wybrali z półki telefonów, każdy jest dobry. Systemy operacyjne są już na tyle rozbudowane, że spokojnie łatwo się nimi posłużyć, a jakże lepiej korzystać.